Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
371 postów 526 komentarzy

Trzy filary programu gospodarczego

Cezary Mech - http://www.stefczyk.info/blogi/przez-pryzmat-ekonomii

"Co bym zrobił zrobił gdybym był wrogiem Polski?"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ku przestrodze w kolejną rocznicę śmierci Romana Dmowskiego "Otóż przede wszystkim używałbym wszelkich wysiłków i nie żałowałbym żadnych ofiar na to, ażeby nie dopuścić do zapanowania w tym kraju zdrowego rozsądku..."

"Otóż przede wszystkim używałbym wszelkich wysiłków i nie żałowałbym żadnych ofiar na to, ażeby nie dopuścić do zapanowania w tym kraju zdrowego rozsądku, ażeby postępowaniem Polaków nie zaczęła kierować trzeźwa ocena stosunków i położenia ich państwa. Utrzymywałbym w Polsce na swój koszt legion ludzi, których zajęciem byłoby szerzenie zamętu pojęć, puszczanie w obieg najrozmaitszych fałszów, podsuwanie najbardziej wariackich pomysłów. Ilekroć bym zauważył, że Polacy zaczynają widzieć jasno swe położenie i wchodzić na drogę do naprawy stosunków i do wzmocnienia państwa, natychmiast bym zrobił wszystko, żeby odwrócić ich uwagę w inną stronę, wysunąć im przed oczy jakieś nowe idee, nowe plany, wytworzyć jakiś nowy ruch, w którym by rodząca się myśl zdrowa utonęła".

Polecam lekturę: ALO: Demografia a Ekonomia fronda.gliwice.pl/news.php5

KOMENTARZE

 • Bardzo cenna uwaga...
  bo to chyba właśnie sie dzieje... i to chyba tych "nowych" idei, pojawiło się ostatnio - jakby na zawołanie - trochę. To prawda, detstabilizacja Myśli Narodowej idzie pełną parą...
 • to może ja pierwszy.
  Odnośnie do tytułu, najważniejszą rzeczą którą wróg musi zrobić
  będzie przy użyciu wszelkich dostępnych środków (wojsko, banki itd.) wyrugowanie obywateli z prawa posiadania swojej ziemi. Mając swoje miejsce na ziemi nawet śmierć jest lżejszą a kłopoty i kryzys staje się
  mniej uciążliwy oraz ludzie bardziej odporni na manipulacje.
  To właśnie ta wartość jest głównym motorem zasilającym naszą demografie!
 • @Stara Baba 17:11:30
  Stara Babo, jak chyba widac (m.in po strajkujących rolnikach w zachodniopomorskim), to własnie taki scenariusz jest realizowany. Polska ziemia niemal hurtowo sprzedawana jest obcym a przed polskimi rolnikami (którzy chyba powinn miec pierwszeństwom a chyba i wyłacznośc*) piętrzy sie jakieś tam sztuczne bariery.
  *- chyba polska ziemia rolna ma dla naszego Kraju znaczenie strategiczne z wielu róznych względów, więc chyba nie powinna byc przekazywana (sprzedawana) w obce ręce.
 • Dobrze, że wziął się Pan za Dmowskiego.
  Może wyczyta Pan tam, ze socjalizm jest też szkodliwy dla rozumu.
  "Polityka prorodzinna'' to element socjalizmu.
  Nie dlatego, że rodzina nie jest ważna, ale dlatego, że rodzina ma dostać tylko warunki do samodzielnego rozwoju.

  Oczekujemy od was likwidacji opresyjnego prawa, ilości urzędników i zmniejszenia podatków. Rozumie Pan to, czy nie? Mniej państwa.

  Nie chcemy, by nam programować rzeczywistość i traktować nas jak trybiki w maszynie.

  Macie zmienić strukturę podatków, by obywatel miał więcej wolności niż korporacja, a rodzina sama da sobie radę.
 • @Jan Paweł 17:19:39
  Tu nie chodzi tylko o rolnictwo lecz o cały system zarządzania
  i sprzedaży ziemi. Nie wszyscy są rolnikami. Oczywiście czy bankierom
  to się podoba czy nie należy bezwzględnie zakazać sprzedaży ziemi
  osobom i podmiotom "obcym". Polska ziemia należy tylko do Polaków
  a nie kto zapłaci więcej. To nie średniowiecze i wartość ziemi dla egzystencji
  państwa stała się wartością ZEROWĄ! Każde próby oszacowania wartości
  na rynku otwartym w praktyce dewaluują jej wartość a nas Polaków którzy przez ostatnie nasze losy stali się narodem biednym skazuje na włóczęgostwo i żebranie!
 • @LarsikOwen 18:15:06
  Te leninowsko-pruskie wynalazki spowodowały np całkowite zlikwidowanie anafabetyzmu z Polsce i np niemal masowe awanse społeczne ludzi ze środowisk chłopskich i robotniczych, np uporanie sie z gruźlicą (która znowu za demokracji wróciła i to juz w dobrych ale ukrywanych rozmiarach) i np emerytury dla każdego pracującego, czego nie można powiedziec o obecnych zatrudnionych w demokracji.
 • @von Finov 18:33:12
  Poznać pana po cholewach, bałwochwalcę po bałwanach.
  I tak od wieków postępuje w Polsce [...ocenzurowałem gdyż ten wpis dokładnie pasuje do przestrogi którą zawarłem, jeszcze raz proszę o nie zakłucanie debaty nt odrodzenia naszego Narodu - cm]
  nadużycie link skomentuj usuńvon Finov 07.01.2013 18:33:12
 • @LarsikOwen 18:15:06
  Możnaby jeszcze dodac że te lenionowsko-pruskie wynalazki spowodowały że wszyscy mieli pracę, ludzie z baraków powprowadzali sie do milionów nowych mieszkań, mogli pracowac tylko 8 godzin (nie musieli więcej, ale jak ktoś chciał to mógł:-), pracownicy i ich rodziny czyli praktycznie wszyscy, korzystali z o wiele lepszej służby zdrowia (niż za demokracji)... za darmo,... może starczy by nie drażnic korwinistów
 • Pełna zgoda z autorem, szerzenie zamętu pojęć to istna plaga
  Co chwilę słyszę, że w Polsce od iluś tam lat mamy kapitalizm, który to w dodatku jest odpowiedzialny za chroniczną nędzę Polaków. Dzięki temu kłamstwu szerzącym je udaje się nabierać niezbyt samodzielną intelektualnie większość, uzyskując zgodę na wdrażanie tzw. "zmian" - czyli wciskania w kółko tego samego kitu, co raz to w nowym opakowaniu, gwarantującym by nic zanadto się nie zmieniło.
 • pan Cezary był uprzejmy podać
  pełny opis działalności żydów w Polsce
 • @von Finov 11:51:09
  ''I nie ma znaczenia, czy jest Polakiem, czy Żydem, Niemcem, Rosjaninem...''

  Dla Boga NIE m znaczenia, czy Polak, czy Niemiec... Bo Bog dzieli ludzi na dwie tylko grupy, tych, ktorzy sa wierni Jego Slowu, Jego nauce, Jego Przykazaniom.
  I na niewiernych.

  Ale szatan naomiast lubi wzniecac takie ziemskie podzialy na Niemcow, Polakow ( w mysl zsady dziel i rzadz)..., bo wtedy sa wojny, zniszczenia, smierc, cierpienia...
 • @night rat 03:03:34
  Oczywiście nie chodziło mi o to że to Lenin i Prusy postawiły Polske na nogi, wręcz przeciwnie. Ale chyba nie odkrywam ameryki, że to cięzka praca wielu Pokoleń Polaków odbudowała ten Kraj, postawiła Go na nogi (gospodarczo na świecie na 12-te miejsce) i... oddała to wszystko, praktycznie za darmo (bo jeszcze tragicznie zadłużając się) bałamucona przez z jednej strony wrógów wewnętrzych, którzy sabotowali to wszystko (np by były puste półki), podżegali do przewrotu a z drugiej strony wroga zewnętrznego który już ostrzył sobie zęby na ten bogaty Kraj. Daliśmy się obałamucic. Można się zastanawiac co wtedy należało zrobic? Ja mysle że należało poprzec Gierka gdy pytał "Pomożecie", ale ta pomoc przede wszystkim miała polegac na demaskowaniu tego wewnętrznego sabotażu, zresztą przejawiającego się na różne sposoby.
 • @von Finov 11:51:09
  zadałem konkretne pytanie więc proszę o konkretną odpowiedz, lub coś co mogłoby podważyć tezy zawarte w tekście. za tą również dziękuje.
 • @Dr Adolf Nowak 17:06:11
  Choć radzieckie archiwa zostały gruntownie wyczyszczone, to nawet oficjalne publikacje zawierają wystarczająco dużo materiałów, aby posadzić przywódców komunistycznych na ławie oskarżonych obok niemców. archiwa pokazują jak przyczynili się do rozpętania wojny, jak szykowali się do uderzenia na Rzeszę, jak planowali zawładnąć wyniszczoną przez Hitlera Europą. Hitler miał być lodołamaczem sowieckiego podboju.

  na scenie międzynarodowej Stalin stosuje tę samą taktykę:
  traktuje niemiecki faszyzm czysto instrumentalnie, jak zapalnik wojny, jak lodołamacz, który utoruje mu drogę do rewolucji. To Hitler wykona całą czarną robotę.
  W 1927 roku Stalin oznajmia, że druga wojna imperialistyczna jest nieunikniona, i równie nieunikniony jest udział w tej wojnie Związku Sowieckiego. Ale przebiegły Stalin nie chce sam wszczynać wojny ani zbyt szybko się w nią angażować: "Wystąpimy, ale wystąpimy jako ostatni, żeby rzucić decydujący ciężar na szalę, ciężar, który mógłby przeważyć."  Stalin potrzebuje w Europie kryzysów, wojen, zniszczeń i głodu. To wszystko może dać mu Hitler. Im większych zbrodni dopuszczą się faszyści, tym łatwiej będzie Stalinowi pchnąć na kontynent "wyzwoleńczą" Armię Czerwoną. Trocki zrozumiał to wszystko jeszcze przed rozpoczęciem wojny, nawet przed dojściem Hitlera do władzy. W 1932 roku tłumaczył stosunek Stalina do niemieckich faszystów: "Niech tylko obejmą władzę, niech się skompromitują, a wtedy..."
  Począwszy od 1927 roku Stalin ze wszystkich sił wspiera rwących się do władzy faszystów (choć publicznie stara się tego nie okazywać). Kiedy obejmą już stery rządów - usilnie popycha ich ku wojnie. Po rozpoczęciu działań wojennych poleca komunistom krajów demokratycznych, by chwilowo przeszli na pozycje pacyfistyczne, demoralizowali zachodnie armie żądając zaprzestania "imperialistycznej wojny" i sabotowali militarne wysiłki własnych rządów.
  Ale wypuszczając hitlerowski "lodołamacz" na demokratyczną Europę Stalin zawczasu wydał nań wyrok śmierci. Pięć lat przed dojściem faszystów do władzy w Niemczech planował ich zagładę: "Rozbić faszyzm, obalić kapitalizm, ustanowić Władzę Sowietów, wyzwolić kolonie z niewoli."

  polecam poczytać

  Mark Sołonin "22 czerwca 1941
  Wiktor Suworow " Dzień M" "Ostatnia republika"
 • @kserkses 15:40:44
  ==zadałem konkretne pytanie więc proszę o konkretną odpowiedz==
  Domyślam się, że chodzi Ci o genezę tzw. komunizmu.
  Niestety muszę przyznać, że nie jestem politologiem.
 • @von Finov 21:30:26
  nie zrozumiał mnie pan. nie pytałem o genezę komunizmu ponieważ ją znam. moje pytanie dotyczyło działalności żydów w Polsce. czy oni są wszędzie czy to ja się mylę w ocenie faktów?
 • @Dr Adolf Nowak 22:36:58
  w takim wypadku pada pytanie kim są ci ludzie?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Seweryn_Blumsztajn


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Geremek

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Borowski


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Gebert

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alina_Ca%C5%82a

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Pir%C3%B3g

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Dorn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Daniel_Rotfeld
 • @Dr Adolf Nowak 23:24:12
  a lojalni to są wobec którego państwa? Polski czy izraela?
 • Ocenzurowałem treści które się wpisują w przestrogę którą zacytowałem
  @kserkses 21:44:41
  • @kserkses 21:44:41
  4 miliony Żydów zamieszkałych w […powycinałem całe fragmenty wpisów niezbyt precyzyjnie ze względu na brak czasu. Powód: część z nich wpisuje się dokładnie w to przed czym ostrzegałem, a w części nie jestem w stanie zweryfikować na ile jest czystą prowokacją, a na ile nie] Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
  W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
  [… cm]
  To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
  Opracował
  Ryszard Nowak
  nadużycielinkskomentujusuń
  kserkses07.01.2013 21:46:42
  • @Cezary Mech 18:57:28
  Drogi Czarku!

  Pozornie wyglądasz na mądrego, ale przez całe Twoje dywagacje przebija próba leczenia skutków, a nie przyczyn zdeprawowanej Polski i Polaków.
  Instytucjonalne i kościelne pogaństwo odcina Polaków od nawiązania poprawnej relacji z Bogiem, a w konsekwencji prowadzi to do przeklętego funkcjonowania całego państwa.
  W Twoich wpisach przebija autentyczna troska o Polskę i wiele z Twoich wpisów to niewątpliwie pozytywne propozycje. Ale ciągle brak Ci świadomości niezachwianego fundamentu dla budowania zarówno swojego osobistego życia z Bogiem, jak i wpływania na trwałą i całkowicie poprawną odbudowę Polski.

  […cm] A Bóg, Pan Jezus Chrystus to jedyna błogosławiona podstawa do prawidłowego życia na ziemi; pojadynczego człowieka, rodziny, narodu, całej ludzkości.

  Szkoda, że przy całej Twojej uczoności brak Ci poznania Prawdy objawionej z Bożego Słowa.

  Zacznij w końcu - z modlitwą, (nie bezmyślnym klepaniem formułek paciorków) studiować Boże Słowo!
  Uwierz w Pana Jezusa Chrystusa!
  Ochrzcij się i zawrzyj przymierza z Panem Jezusem Chrystusem!
  nadużycielinkskomentujusuń
  von Finov08.01.2013 01:45:23
  • @kserkses 21:46:42
  ==Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła==

  Nie tylko zwykłą ludzką siłę, ale moc z Ducha Świętego można czerpać […cm]
  nadużycielinkskomentujusuń
  von Finov08.01.2013 01:54:45
  • @LarsikOwen 18:15:06Mylisz sie.Ten sam program ma chadecka partia CDU w Niemczech.
  A jesli wystepujesz przeciw dzieciom
  w Polsce to jestes ich wrogiem.Dodam jeszcze
  katolicka partie w Bawarii CSU.O.K..
  Ty robisz propagande...

  Wiesz ile miesiecznie trzeba placic
  skladki rodzinnej do kasy chorych w Niemczech
  aby dzieci mialy leczenie bez oplat czy leki?Nie.
  Wiec bajki zaczepne,propagandowe zachowaj dla siebie.

  Bedę tego programu Cecha,autora jak i programu
  CSU bronic gdyz to jest inwestycja w przyszlosc narodu.

  Czy wiesz co to jest naród?
  Moge to przetlumaczyc na 10 jezykow
  w tym na rosyjski...To nie jest moj Blog.
  nadużycielinkskomentujusuń
  Marek.Lipski08.01.2013 04:38:00
  • @von Finov 01:54:45
  kto wymyślił komunizm i wcielił w życie ? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? […cm]
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Marks

  [..cm]
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Trocki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Swierd%C5%82ow

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Moj%C5%BCesz_Uricki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Rade

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamieniew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Zinowjew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda

  […cm]
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julia_Brystiger

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Merz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Wajsblech

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Gurowska

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Czaplicki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_Woli%C5%84ska

  Alicja Graff żona Kazimierza Graffa stalinowskiego prokuratora

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alicja_Graff

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Graff

  Gustaw Auscaler, Paulina Kern linka brak

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Berman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Lampe

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Mietkowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wac%C5%82aw_Komar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Hochfeld

  http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCa_Luksemburg

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Kornecki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_%C5%9Awiat%C5%82o

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Anatol_Fejgin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Juliusz_Burgin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Fink

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kratko

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Okr%C4%99t

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Braude

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Taboryski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Kalecki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Andrzejewski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Czaplicki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Hakman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Przysuski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Rubinsztein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Wolski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Romkowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bernard_Konieczny

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Berman

  działają w kosciele

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Rufeisen

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Jakub_Weksler-Waszkinel


  […cm]
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Seweryn_Blumsztajn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Hofman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Marody

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Gebert

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alina_Ca%C5%82a

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Pir%C3%B3g


  […cm]


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Dorn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Daniel_Rotfeld

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Geremek

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Borowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygfryd_Wolniak

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bogumi%C5%82_Ferensztajn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Stolzman

  a możze kłamstwem jest referat bermana

  Referat Jakuba Bermana Sekretarza Stanu Rady Ministrow i Czlonka Biura Politycznego PPR, Czlonka
  Tymczasowego Rzadu Jednosci Narodu oraz Sekretarza Poalej-Syjon, wygloszony w
  kwietniu 1946 r. na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Zydowskiego.

  /wedlug stenogramu/

  […cm]

  Jest to budowanie przyszlego podloza szerszych celow politycznych.

  Jakub Berman
  nadużycielinkskomentujusuń
  kserkses08.01.2013 09:19:05
  • @kserkses 09:19:05, oraz Czarek cenzor
  Wszelkie zło pochodzi z życia wbrew Bogu, bez Boga. I za tym stylem, sposobem złego życia stoi diabeł, szatan.
  Człowiek, który żyje wbrew Bogu będzie dążył do wartości tego świata materialnego, gdyż tylko wartości materialne będą mu znane.
  I nie ma znaczenia, czy jest Polakiem, czy Żydem, Niemcem, Rosjaninem, USOwcem, to jeżeli jest poganinem, to jego dążenia będą skoncentrowane na posiadaniu rzeczy materialnych. I tylko kwestia wychowania, kultury, przyzwyczajeń, gdy ta pazerność będzie miała mniej lub bardziej cywilizowany wygląd.
  Historia populacji zwanej Żydami pokazuje, że do XVIII - XIX wieku byli nacją prześladowaną i pogardzaną w Europie. I jedną z dziedzin, którą objęli swym działaniem był handel - wśród feudałów postrzegany jako niegodny. I z jednej strony doszli w handlu do mistrzostwa, a z drugiej strony jako ci prześladowani, musieli znaleźć sposoby na przetrwanie w notorycznym ucisku. I gdy Europa się cywilizowała, to oni z rozpędu zajęli i zajmują ważne miejsca w ekonomii społeczeństw, narodów.

  Istnieje jedyny sposób, aby doszło to trwałej przebudowy funkcjonowania społeczeństw, w tym i tzw. Żydów.
  Ludzie muszą poznać Chrystusa, uwierzyć w Niego i zacząć żyć na Jego zasadach.
  Wtedy tzw. Żydzi przejdą z chciwych dążeń, pazernego życia do dzielenia się dobrami z potrzebującymi.
  A nawróceni do Chrystusa Polacy zaczną postępować uczciwie, ale dbając o własne dobro ograniczą się do uczciwego postępowania, a nie do egoistycznych dążeń nawet kosztem wyniszczania Polski. Jako uczciwi przestaną kraść i pozwalać innym na rozkradanie ojczyzny. A nawet będą gotowi powstrzymywać własne wzbogacanie się, przedkładając dobro ojczyzny, ogółu społeczeństwa.

  […cm]
  Pogański kraj, pogańskie obyczaje i postępowanie.

  A co do postępowania Czarka.
  Niby jest zainteresowany naprawą Rzeczypospolitej, ale widać, gdy konieczne dla naprawy sposoby postępowania kłócą się z jego przyzwyczajeniami, z jego światopoglądem, to jest gotowy wycinać, cenzurować nawet prawdę. A tylko prawda może wyzwolić Polskę ze szponów szatana, a nie funkcjonariusze […cm]
  nadużycielinkskomentujusuń
  von Finov08.01.2013 11:51:09
  • @kserkses 21:46:42
  Ponieważ nasza partia twierdzi że wszystkie prywatyzacje były oszustwem tak jak całe funkcjonowanie obecnej Polski, na tej podstawie majątki te zostaną włączone na powrót do Rzeszy Polaków a ich obecni POsiadacze oraz beneficjenci systemu wysłani na leczenie do sanatorium [..cm].
  Dr Adolf Nowak
  […cm]
  nadużycielinkskomentujusuń
  Dr Adolf Nowak08.01.2013 16:38:38
  • @von Finov 01:45:23
  Religie są tylko wspomnieniem, bez praktycznego uzasadnienia i możliwości zastosowania, po naszej dawnej aryjskiej wysoko rozwiniętej technicznie i moralnie cywilizacji.
  Ale nawet to nie uchroniło jej przed zagładą 100.000 lat temu.
  A ponieważ ludzie są obecnie jakimi są, niewarci splunięcia, nasza wiedza technologiczna zostanie ukryta tu:

  […cm]
  nadużycielinkskomentujusuń
  Dr Adolf Nowak08.01.2013 16:40:50
  • @kserkses 09:19:05
  Tyle że Stalin zlikwidował wszystkich pierwotnych komunistów, na ich miejsce wstawił wytypowanych, by mieć wgląd w sprawy innych krajów.
  Jemu bowiem nie tylko nie zależało, co więcej, był przeciwny rewolucji światowej.
  My to rozumiemy jako komunizm, ale tak naprawdę to było własne działanie, w tym wypadku Stalina, a nie jakiś ruch komunistyczny.
  On to robił z myślą o ZSRR, nie o jakieś bardziej ulotnej organizacji ideowej.
  nadużycielinkskomentujusuń
  Dr Adolf Nowak08.01.2013 17:06:11
  • @kserkses 19:25:56
  Dokładnie na to samo liczę jak Stalin, tyle że w odniesienu do naszego kraju.
  Tzn. skoro udało się zablokować wybuch III Wojny, teraz te potajemne wydatki na jej przygotowania we wysokości dziesiątek tysięcy miliardów dolarów spadną na głowy ludności całego świata.
  Pytać Rybinskiego i Mecha jak to było zorganizowane, bo jako finansiści też w tym uczestniczyli.
  "September Eleven" był początkiem przygotowań […cm]
  nadużycielinkskomentujusuń
  Dr Adolf Nowak08.01.2013 21:45:11
  • @kserkses 21:59:55
  U nas już nie ma Żydów.
  […cm] to co, nasze góry, lasy i morze nie są tego warte ???
  nadużycielinkskomentujusuń
  Dr Adolf Nowak08.01.2013 22:36:58
  • @kserkses 22:48:23
  Z tego co wiem ochrzczeni, i nie tylko oni.
  […cm]
  nadużycielinkskomentujusuń
  Dr Adolf Nowak08.01.2013 23:24:12
 • @Dr Adolf Nowak 11:14:05
  salomon morel. komendant obozu w Świętochłowicach miał udowodnione ponad 1000 morderstw. uciekł do izraela i tam dożył swoich dni. prawnikiem który bronił go przed odpowiedzialnoscia był gay levertow, a nasz minister spraw zagranicznych nie zrobił w tym czasie nic. ministrem tym był kuzyn owego prawnika benjamin levertov zwany geremkiem
 • @Dr Adolf Nowak 11:14:05
  polecam poczytać

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Albin-Siwak-Bez-strachu-WSPOMNIENIA-STARE-I-NOWE-czyli-jak-ujarzmiano-Polske-i-Polakow


  http://www.odk.pl/bestie,15852.html

  http://historyton.pl/catalog/product_info.php?products_id=15188
 • @Cezary Mech 11:14:44
  Widzę, drogi Czarku, że nie radzisz sobie z konkretną, rzeczową argumentacją i zastosowałeś pozorną cenzurę, a w praktyce unik mający zamaskować Twoją bezradność w obliczu niewygodnych faktów.

  Po prostu zdemaskowałeś się.

  A myślałem, że posiadasz zdolności podejmowania niewygodnych wyzwań. Widzę, że stać Cię tylko na łatwiznę.
 • @Cezary Mech 18:57:28
  Drogi czarku!
  A kto dał Ci wyłączność na rację?
  Kto uprawomocnił Cię jako jedynego mądrego, który ma wyłączność odnośnie odrodzenia naszego Narodu?

  Tak się składa, że mnie także zależy na Polsce, na Polakach, tyle że nie jestem ogłupiony propagandą agentów wpływu obcego państwa - Watykanu.
  Polska nie potrzebuje wpływów bałwochwalczego Watykanu, a potrzebuje uporządkowania swego postępowania w odniesieniu do Osoby Boga. A jedyne autorytatywne podpowiedzi Boga są spisane w piśmie Świętym ST i NT.
  I albo wybierasz poddaństwo obcemu władcy i obcemu państwu - Watykanowi, albo szukasz podpowiedzi u Boga - w Jego Słowie.

  I nie próbuj nikomu wmawiać, że chcesz odradzać nasz Naród, jeżeli jednocześnie chcesz go oddawać w szpony bałwochwalców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY